Молодь і спортсмени з Калуського району здійснили сходження на гору Сивулю з нагоди 75-ої річниці створення Української Повстанськї Армії

опубліковано: 2017.10.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 138

 

Як повідомила "Вістям Калущини" завідувач сектору молоді та спорту РДА Любов Паньків,  молодь та спортсмени з Калуського району здійснили сходження на гору Сивулю.Захід проведено з нагоди 75-ої річниці створення Української Повстанськї Армії.

Учасники делегації вшанували память Крайового провідника ОУН-УПА Василя Сидора ("Шелеста"), що в с. Осмолода Рожнятівського району, поставили вінок до могили 

Варто зазначити, що Василь Сидор належав до когорти найвизначніших діячів українського визвольного руху 1940–1950-х років. Становлення його особистості проходило у важких умовах бездержавності, що не могло не відбитися на світогляді.

Пройшовши шлях від рядового члена до командира УПА-Захід і провідника цілого Карпатського краю, він зумів себе проявити не лише здібним організатором-керівником, але й талановитим пропагандистом і публіцистом. Життєвий і бойовий шлях Василя Сидора є прикладом відданої боротьби і самопожертви за Українську незалежну державу.

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини