Заради Наталі: калуські художники виставили на аукціон свої картини, щоб підтримати колегу Наталію Якимечко

опубліковано: 2017.10.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 730

У неділю, 8 жовтня, Калуш виглядав по-осінному святковим. Звідусіль до виставкової зали прямували люди з квітами, Тут  калушани зібралися одразу  на дві події - відзначити День художника та на благодійний аукціон "Малюємо заради Наталі", інформують «Вісті Калущини». Картини в цей день можна було не тільки побачити й сфотографувати, але також і купити на благодійному аукціоні, який проводився з метою зібрати кошти на лікування Наталії Якимечко - художниці, викладачки Калуського коледжу культури і мистецтв, матері трьох донечок

Під час урочистого відкриття  колективної виставки  художників. прозвучало багато промов знаних та відомих в нашому місті митців.Яскравим, цікавим, щемним був виступ Ірини Матвіїв - вчительки й наставниці Ігоря Семака, Мирослава Гаталевича, Тетяни Чаборик, Лариси Гох, Петра Карпенка, Ярослава Господарчука та багатьох інших відомих художників. Учні привітали свого дорогого педагога.

Також аудиторія рада була побачити й почути колишню директорку арт-галереї художницю Тетяну Чаборик, для якої ця подія стала настільки важливою й значною, що дала сил та наснаги вийти з дому після тривалогонездужання, інформують «Вісті Калущини» Значна частина її творчого доробку перебуває за кодоном: у приватних колекціях, навіть  у консульствах (колись Тетяна Чаборик працювала портретистом у консульстві у В’єтнамі). Основними темами художниці є жінки і квіти.

Василь Строчук приїхав привітати колег по мольберту аж зі Львова. У невеличкій промові висловив думку про те, що рідним залишається для нього саме наше маленьке місто з його знайомими вулицями, людьми, таке передбачуване й спокійне.

Після урочистостей з нагоди Дня художника відбувся аукціон. Близько тридцяти картин художників Калуша стали лотами на благодійному аукціоні «Малюємо заради Наталі», кошти від якого надійдуть на рахунок онкохворій Наталії Якимечко. 

На аукціоні можна було купити уже готові картини або обрати роботу, яка створювалась під час виставки й аукціону в  присутності глядачів.інформують «Вісті Калущини». Надзвичайно тепла, невимушена, щира й дружня атмосфера об'єднувала глядачів, учасників та організаторів. Про кожну картину ведучий Артур Єфремов зумів сказати щось цікаве нестандартне й таке, що додавало їй ціни, змушувало подивитись під іншим кутом зору, уявити це творіння в своєму інтер'єрі. Ціни приємно дивували своєю доступністю. Чудові роботи можна було купити в середньому за 300-900грн. Тому багато учасників не обмежували себе однією чи двома картинами, а запасались витворами мистецтва,і нформують «Вісті Калущини». За час аукціону було придбано картини на загальну суму 25 300грн., частина коштів будe повeрнeна художникам, які надали свої твори на цей благодійний захід, а 17 450грн. пeрeказані на рахунок Наталі на знак вдячності та підтримки у дeнь її профeсійного свята - Дня художника.

Організатори дякують усім, хто долучився до доброї справи та взяв участь у аукціоні як покупeць. Окрeму подяку висловлюють художникам, які підтримали це добре починання своїми роботами.Також щиро дякують Артуру Ефремову за провeдeння ауціону.

До теми, нещодавно у Калуші провели благодійний забіг "Біжу заради Наталі".

Для "Вістей Калущини" Наталія Кожура

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини