У цьому році заробітчани з Польщі вислалали додому 10 млрд злотих

опубліковано: 2017.10.03 | Коментарів: 0 | Переглядів: 106

«Із січня до червня, іноземці, що працюють у Польщі, вислали до своїх домівок майже 10 млрд злотих. Це на 75 % більше, ніж торік», – написало видання «Dziennik Gazeta Prawna».

Сума переказів за кордон, які здійснили в першій половині року іноземці, що працюють у Польщі, різко зростає вже впродовж кількох кварталів. Після перших трьох місяців цього року, коли з Польщі було відправлено 4,3 млрд злотих, квітень, травень і червень стали ще кращими.

За даними Національного банку Польщі, у другому кварталі поточного року закордонні працівники заробили та перерахували додому 5,3 млрд злотих. Загалом за першу половину року ця сума становить 9,6 млрд злотих – на 62 % більше, ніж за перше півріччя 2016 р.

Перекази зростають, що не дивно, адже польський ринок праці відкрив двері для іноземців, передусім для українців.

Офіційні дані Міністерства родини, праці та соціальної політики вказують на те, що в першій половині року польські підприємці подали майже 950 тис. декларацій про намір працевлаштувати іноземців. Це на 50 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Першість належить працівникам із України: роботодавці протягом півроку зареєстрували більше 904 тис. декларацій про працевлаштування українців, порівняно із 640 тис. за перше півріччя минулого року.

Джерело: RMF24

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини