В Івано-Франківську священики грали у футбол

опубліковано: 2017.09.29 | Коментарів: 0 | Переглядів: 189

Вчора в Івано-Франківську відбувся ІІ Міжєпархіальний турнір з міні футболу між священиками та дияконами УГКЦ на честь бл. о. Омеляна Ковча.

Турнір, участь у якому взяли шість команд, проходив на футбольному полі спортивного комплексу по вул. Мазепи. Ініціатором та організатором змагання був Відділ душпастирства спорту УГКЦ, який діє при Патріаршій комісії у справах мирян, інформує прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Розпочався турнір спільною молитвою, після якої відбулися футбольні баталії. Учасниками заходу були команди священиків та дияконів із Львівської, Івано-Франківської та Тернопільсько-Зборівської архієпархій, Стрийської та Коломийської єпархій, а також з Луцького екзархату. Турнір проходив за круговою схемою – всі команди-учасники зіграли між собою по одній грі, тривалість якої – 2 тайми по 10 хвилин.

Перемогу здобули священики зі Стрийської єпархії. Господарі вибороли ІІ місце – Івано-Франківська архієпархія, а також ІІІ місце посіла Львівська архієпархія.

Після змагань відбулася церемонія нагородження. Команди-призери змагань отримали пам’ятні кубки, які під спільні оплески усіх учасників вручив о. Олег Кобель, керівник Відділу душпастирства спорту УГКЦ, який ще раз привітав переможців та подякував усім священикам, які прибули до Івано-Франківська та взяли участь у турнірі.

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини