На Прикарпатті відкрили пам’ятник Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Володимиру (Романюку)

опубліковано: 2017.09.26 | Коментарів: 0 | Переглядів: 136

У Косові урочисто відкрили і освятили пам’ятник одному із засновників Української Православної Церкви Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Володимиру (Романюку). Участь у заході взяли перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, заступник голови облради Сергій Басараб, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, керівництво Косівського району.

Пам’ятник був встановлений з ініціативи і стараннями Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана. Спільно з представниками духовенства Керуючий Коломийською Єпархією прочитав молитву на освячення пам’ятника. Присутні також помолилися за спокій душі спочилого Патріарха Володимира (Романюка). 

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Єпископ Юліан вручив Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III cтупеня Василю Гладію, Сергію Басарабу та автору монумента, заслуженому архітектору України Петру Штаєру,

За вагомий внесок у спорудженні пам’ятника Архієрей нагородив голову обласної ради Олександра Сича Поядкою Єпархіального управління.

Завершився святковий захід спільним виконанням Духовного Гімну України “Боже Великий, Єдиний”.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини