Прикарпаття поглиблюватиме співпрацю з Норвегією

опубліковано: 2017.09.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 158

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук зустрівся з послом Норвегії в Україні паном Уле Т. Хорпестадом.

Вітаючи гостя, очільник області подякував за підтримку Норвегією курсу України на європейську інтеграцію, у питаннях подальшого розвитку демократичних та ринкових реформ, а також висловив слова вдячності за допомогу, яку вони надають нам у час проведення Антитерористичної операції на Сході України. Зокрема, Олег Гончарук розповів про перспективи розвитку ключових галузей області.

«Івано-Франківська обласна державна адміністрація в рамках інвестиційної платформи «Єврокарпатська ініціатива» активно працює у напрямку співпраці з країнами Карпатського регіону щодо презентації потенціалу області задля залучення інвестиційного ресурсу, пожвавлення товарообігу. Проте ми прагнемо надалі розвиватися та поглиблювати співпрацю і з іншими країнами. Тож висловлю свою готовність до розвитку дружніх та стратегічно важливих двосторонніх відносин у різноманітних проектах. Ми зацікавлені розвивати торговельно-економічне, гуманітарне та культурно-освітнє співробітництво», - зазначив Олег Гончарук.

Своєю чергою, Уле Т. Хорпестад зазначив, що наша область є цікавою у плані співпраці та розповів про перспективні моменти  партнерства з вищими навчальними закладами Івано-Франківська.

Підсумовуючи зустріч, Олег Гончарук запросив посла Норвегії відвідати Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір», який відбуватиметься у травні наступного року.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини