Як Калуський район святкуватиме День Незалежності України

опубліковано: 2017.08.11 | Коментарів: 0 | Переглядів: 248

 Відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня Державного Прапора та та 26-ї річниці Незалежності України.

 Начальник відділу культури РДА Тетяна Молдавчук розповілапро основні заходи, які відбуватимуться в районі впродовж 22-24 серпня. Зокрема, 22 серпня у Новицькому НВК І-ІІІ ст. сектором молоді та спорту РДА спільно з відділом освіти райдержадміністрації буде організовано   спортивні змагання. У районі очікують гостей з Польщі і представників підшефної частини з Очакова.

23 серпня, о 10.00, планується урочисте підняття Державного Прапора України поблизу адмінбудівлі райдержадміністрації. Пізніше автоколона рухатиметься вулицями Калуша та   до Верхнянської ОТГ. Там, у селі Верхня, буде проведено урочисте віче. Цього ж дня у бібліотеках району відбуватимуться тематичні виставки, присвячені 26-ій річниці Незалежності України та Дню Державного Прапора України.

Багато цікавого відбуватиметься на День Незалежності України, 24 серпня. Основний святковий захід буде проведено у селі Підмихайля. За результатами проведення оргкомітету голова райдержадміністрації Наталія Бабій дала ряд доручень виконавцям і наголосила, що відзначення 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України має відбутися на засадах відповідального ставлення до своєї держави, рідної землі, високому патріотичному рівні, гідного вшанування борців за волю і незалежність України усіх поколінь, популяризації європейського вибору.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини