Івано-Франківський суд взяв під варту арбітражного керуючого, якого підозрюють у вимаганні неправомірної вигоди

опубліковано: 2017.08.11 | Коментарів: 0 | Переглядів: 107

 

У п'ятницю 11 серпня 2017 року, до Івано-Франківського міського суду для визначення міри запобіжного заходу було доставлено жителя села Драгомирчани Тисменицького району, 1951 року народження, який працює на посаді арбітражного керуючого. Вказану особу досудовим слідством підозрюють у злочині передбаченому  ч. 4 ст. 368-4 КК України (одержання особою, яка проводить професійну діяльність пов'язану з наданням публічних послуг, неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи, поєднані з вимаганням неправомірної вигоди )
Судом було встановлено що 31 липня 2017 року арбітражний керуючий – ліквідатор КП “Управління по випуску шляхово-будівельних матеріалів Івано-Франківського міськжитлокомунуправління” вимагав, а 09 серпня 2017 року  отримав від представника одного із кооперативів неправомірну вигоду в сумі 12 000 гривень за надання в оренду кооперативу території зазначеного комунального підприємства площею 700 кв.м. по вул. Макогона, 23а у м. Івано-Франківську.
Під час отримання неправомірної вигоди підозрюваного було затримано у порядку статті 208 КПК України.
Під час судового засіданням судом було розглянуто надані докази та матеріали справи, а також заслухано думки сторін.
Зважаючи на все вище наведене, суд ухвалив застосувати щодо  підозрюваного 1951 року народження, працюючого арбітражним керуючим – ліквідатором комунального підприємства Управління по випуску шляхово-будівельних матеріалів Івано-Франківського міськжитлокомунуправління, одруженого, раніше не судимого, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Врахувавши той факт, що злочин, у якому підозрюють вказану особу, носить ненасильницький характер, судом було також визначено альтернативний запобіжний захід  - у вигляді грошової застави. Її суд встановив у межах визначених чинним законодавством для даної категорії злочинів.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини