Калуські рятувальники отримали новий автомобіль від німецьких колег

опубліковано: 2017.08.11 | Коментарів: 0 | Переглядів: 106

Працівники Калуського воєнізованого гірничо-рятувального (аварійно-рятувального) загону УДСНС в області отримали новий автомобіль.


10 серпня в урочистій обстановці працівникам Калуського воєнізованого гірничо-рятувального (аварійно-рятувального) загону УДСНС в області був урочисто переданий спеціалізований автомобіль на базі «Мерседес Бенц», який надійшов до Управління від німецьких колег з міста Ерланген. Про це повідомляє прес-служба управління УДНС в області.

Цей автомобіль надзвичайно потрібний, адже особовий складзагону – це команда професіоналів, які мають досвід і вміння для оперативного реагування та ліквідації наслідків 18 видів надзвичайних ситуацій. Зокрема особовий склад загону багаторазово залучався до гірничо-рятувальних, пошуково-рятувальних, аварійно-рятувальних і відновлювальних робіт, при цьому рятувальники ліквідовували наслідки надзвичайних ситуацій, аварій та нещасних випадків на шахтах та рудниках, на хімічно небезпечних підприємствах.

Зважаючи на покладені на рятувальників завдання, цей автомобіль підвищеної прохідності дасть можливість швидше і оперативніше реагувати на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у зоні відповідальності загону.

На за­ве­ршення заходу свя­­щеник освятив автомобіль та благословив ря­ту­­вальни­ків на таку потрібну людям службу.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини