У Бабині-Зарічному виявлено скажену лисицю

опубліковано: 2017.07.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 593

888

Сьогодні відбулося засідання Державної  надзвичайної протиепізоотичної комісії при Калуській районній державній адміністрації. На порядку денному засідання комісії розглянуто питання щодо ліквідації сказу лисиці в с. Бабин-Зарічний. 

За інформацією начальника Держпродспоживслужби в Калуському районі Г.Химича  випадок сказу  лисиці виявлено в с. Бабин-Зарічний 4 липня. Підозрілу  лисицю виявлено у населеному пункті поблизу індивідуального господарства одного з жителів села. Тварина вела себе підозріло та була забита, а патматеріал відібрано ветеринарною службою для лабораторного дослідження. Після позитивного підтвердження на сказ Регіональною державною лабораторією ветеринарної медицини, спеціалістами Держпродспоживслужби району проведено розслідування.

Собакам, підозрілим в контакті з лисицею проводиться антирабічна вакцинація. Про епідемічну ситуацію в районі та абластіповідомила в.о. завідувача відділення  епідеміологічних досліджень  Калуського МРВ ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр  МОЗ України» Фіцак Мар’яна.

Рішенням комісії було затверджено заходи з ліквідації сказу лисиці в с.Бабин-Зарічний. 

Ветеринарна служба району  проведе клінічний огляд та вакцинація всіх сприйнятливих твариндо сказу  в осередку захворювання та загрозливій зоні. Районній організації  Українського товариства мисливців та рибалок дано доручення провести заходи з врегулювання чисельності бродячих собак та привести до норми щільність лисиць на території мисливських угідь. В межах загрозливої зони заборонено полювання на тварин до зняття карантинних обмежень.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини