Молоді калушани відправились на відпочинок в Підлюте

опубліковано: 2017.06.21 | Коментарів: 0 | Переглядів: 263

Після затяжної зими, дощової весни настала сонячна, найбільш очікувана пора року – літо, а разом з нею настав веселий час, що зветься таким простим, зате веселим словом – канікули! Але крім радості, цей період часу несе й багато проблем. Дуже часто від молодшого покоління можна почути фрази на кшталт «Нема чим зайнятися», «Набридло сидіти вдома» тощо… Адже, погодьтесь, на сьогодні не у всіх батьків є можливість, насамперед матеріальна, щоб влаштувати своєму чаду відпочинок на морському узбережжі чи у дитячому таборі, вартість перебування у якому зовсім недитяча.

А безкоштовних таборів, знову ж таки, вкрай мало, щоб помістити велику кількість бажаючих. Це і породжує проблему дитячої незайнятості, що врешті відображається у вуличних вештаннях, неблагополучних компаніях й нерідко призводить до гріха. Бо навряд чи у галасливому товаристві, де можна почути лайку, нецензурну лексику та різнорідні непристойності, приділяється увага питанням духовного розвитку та удосконалення, навряд чи усвідомлюється вага Божого Слова та Його настанов. Та й взагалі, чи може бути таке середовище джерелом радості та дитячого щастя, чи можуть діти відчути себе потрібними в такому оточенні?

Цього літа, з благословення декана Калуського митр. прот. Михаїла Бігуна, та за підтримкою влади міста, 60 молодих калушан відправились в літній дитячий християнський відпочинковий табір "Веселі Канікули з Богом", що проходить в урочищі Підлюте.

Отець Михаїл Бігун уділив благословення для усіх учасників християнського відпочинку, та склав особливу подяку катехитам, вихователям, волонтерам, а найбільше - батькам дітей, за те, що виховують дітей побожно, у доброму християнському дусі. Ну і дітям, бо без них не було б цього чудового табору.

Хай Бог усіх рясно благословить, а ці добрі справи, добрі починання, особисті внески, праця і все, чим  люди доброї волі спричинилися, хай будуть милими в Божих очах і записані в Книзі Життя!

 

 

Прес-центр Калуського протопресвітеріату

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини