«Чорний ліс-2017»: у районі перемогли «Войнилівські соколи»

опубліковано: 2017.06.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 193

Днями у селі Вістова відбулося урочисте закриття оздоровчого наметового табору, який тривав з 12 по 16 червня. Організатори табору подбали, щоб створити для школярів культурно-оздоровчий відпочинок у рамках молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми “Чорний ліс-2017”, — rda.if.ua

     Протягом 5-ти днів учасники табору  брали участь у спортивних змаганнях, іграх, конкурсах, вікторинах, українських таборових вечірках, руханках, турнірах, опановували основи військової справи та пішохідного туризму. З особливим натхненням діти брали участь  у спортивних змаганнях з теренової гри, спортивного  орієнтування,  футболу,  пляжного  волейболу. Діти пройшли справжній патріотичний спортивно-туристичний вишкіл із здоровим та калорійним харчуванням на мальовничій природі рідного краю. Відпочинок у таборі приніс дітям неповторні  враження, цікаве спілкування з однолітками, тут вони розкрили свої творчі здібності та виявили таланти.

     Урочисте закриття оздоровчого наметового табору відбулося за участю керівника апарату райдержадміністрації Олени Романишин, військового комісара Калуського  ОМВК Андрія Павлишина, завідувача сектором молоді та спорту  райдержадміністрації Любові Паньків та директора РДЮСШ  Ярослава Гудзоватого.

     Керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин вручила переможцям конкурсів і змагань грамоти та подарунки (І місце - учні  Войнилівської загальноосвітньої школи, ІІ - учні  Перевозецької загальноосвітньої школи., ІІІ - учні  Пійлівської загальноосвітньої школи), а також висловила слова вдячності педагогічним працівникам, всім, хто доклав зусиль для організації змістовного  дозвілля дітей у наметовому таборі.

     Всі команди нагороджені грамотами та солодощами, а керівники подяками  сектору молоді та спорту Калуської райдержадміністрації. Солодощі для дітей надав приватний підприємець Орест Сімка.

    Команда - переможець «Соколи»  Войнилівської загальноосвітньої школи буде захищати честь району в обласній молодіжні науково-патріотичній програмі «Чорний ліс – 2017»,  яка відбудеться у серпні цього року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини