На Калущині право на отримання сум невикористаної субсидії  на газ мають 7 тис. 577 домогосподарств

опубліковано: 2017.06.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 85
В управлінні соціального захисту населення Калуської районної державної адміністрації 13 червня відбулася нарада-семінар з уповноваженими особами сільських/селищної рад Калуського району, на якій обговорювалося питання щодо виплати частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з газопостачання. Були надані списки осіб, які мають право на таку виплату.
 
У Калуському районі право на отримання сум невикористаної субсидії в розмірі вартості 100 куб. м газу мають 7 тис. 577 домогосподарств.
Взірець заяви на відшкодування коштів надіслано на електронні адреси сільських/селищної рад, а також розміщено на офіційному веб-сайті Калуської РДА.
Отримувачі субсидій, в яких після закінчення опалювального сезону 2016-2017 років на особових рахунках залишилась частина невикористаної суми субсидії, звертаються до уповноваженої особи при сільській/селищній раді із заявою щодо виплати коштів на особовий рахунок банківської установи або через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта». Виплату проводить управління соціального захисту населення на підставі заяви одержувача субсидії (а не членів сім’ї, які були враховані при призначенні субсидії) до 1 вересня поточного року.
Крім того, у зв’язку із внесеними змінами до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, домогосподарствам, в яких є заборгованість за 2 місяці з оплати хоча б одного виду комунальних послуг, субсидія буде призначатися при наданні довідки організації-надавача послуг про погашення заборгованості або копії договору про реструктуризацію боргу. 
І насамкінець повідомляємо, що станом на 13 червня 2017 року не всі організації-надавачі послуг надали інформацію про заборгованість з оплати комунальних послуг, про отримані доходи, тому призначення субсидій буде проводитись після отримання таких даних, починаючи з 1 травня 2017 року.
 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини