У Франківську відбулося відкриття виставки Дмитра Бур’яна

опубліковано: 2017.06.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 85

18 червня в Івано-франківську відбулося відкриття виставки черкаського скульптора та художника — Дмитра Бур'яна. «Портрет доби» — спроба показати палітру облич, що творять наше сьогодні. 

Відкриття виставки в Івано-Франківську проводить ініціативна група літературного клубу «Пломінь», що вже встиг зарекомендувати себе як осередок якісно нового джерела літературно-мистецьких світоглядних цінностей. 

Відкривав авторську виставку сам художник. 
В рамках презентації хлопець розповів про свій життєвий шлях, зокрема службу в армії, яка найбільше вплинула на створення серії саме таких картин. 

Частина експозиції — картини, виконані синьою ручкою на сторінках звичайного блокноту у військовій частині. На виставці ви можете побачити портрети відомих українських військових, громадських активістів сучасності, також — видатні українці та європейці. 

Тінь війни падає на кожного, хто так чи інакше до неї причетний. Солдати, медики, волонтери — всі, хто пройшов через окопи східного фронту, всі вони стали героями портретної виставки митця. 

Своїми роботами Дмитро Бур'ян на власному прикладі доводить, що боротися можна навіть кульковою ручкою і зошитом у клітинку. Експозиція працюватиме до 29 червня. 

Чекаємо на Вас щодня за адресою: вул. за адресою вул. Грушевського 18, Народний дім «Просвіта». 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини