20 дітей  відправилися на оздоровлення у санаторій «Перлина Карпат»

опубліковано: 2017.06.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 751

 

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, 20 дітей з Калуського району  поїхали на відпочинок та оздоровлення до дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Перлина Карпат», що в селі Вигодівка Долинського району.  .

 

Сектором молоді та спорту і службою у справах дітей РДА на оздоровлення відправлені діти, позбавлені батьківського  піклування,  діти учасників  АТО,  діти  із малозабезпечених і багатодітних сімей та обдаровані і талановиті діти.Заступник голови РДА Сергій Дудинець побажав дітям добре відпочити, оздоровитися, набратися сил та незабутніх вражень. 

Заклад санаторного типу «Перлина Карпат», що знаходиться на березі мальовничої річки Свіча і неподалік Гошівського монастиря, приймає в свою дружню оселю близько 100 дітей. На базі санаторію теж розташований медичний корпус, де проводять різні медичні процедури, спеціальні вправи, є масажні кабінети. Тут діти проходять лікувальні процедури; з юними відпочивальниками працюють досвідчені вихователі. Харчування в «Перлині Карпат» збалансоване, за цим ведеться особливий контроль.

Діти відпочиватимуть та набиратимуться сил впродовж 21 дня. Для них будуть проведені екскурсії, походи в гори, тематичні вечори, дискотеки. Усі путівки – безкоштовні – за рахунок коштів з обласного бюджету.

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини