Пійлівська школа і Тужилівський НВК - «кузня» обласних призерів

опубліковано: 2017.06.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 528

 В обласному(ІІІ) етапі олімпіад взяло участь 47 учнів з Калуського району, 20 з них стали призерами. Найбільше призових місць в обласному етапі олімпіад  у школярів Пійлівської ЗОШ І-ІІІ ст.(6) та Тужилівського НВК (5), 

Школярі нашого району можуть похвалитися багатьма здобутками: ми маємо одного переможця у Х Міжнародному конкурсі з українознавства, трьох – у ІІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка і трьох переможців у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Пятеро учнів району брали участь й у Всеукраїнських (заключних-IV) етапах конкурсів та Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Ірина Луців, учениця Кропивницької ЗОШ, здобула 2 місце в VІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (2 місце).

4 учнів стали переможцями обласної учнівської олімпіади «Як ти знаєш Біблію?». Ще 12 учнів стали переможцями обласної олімпіади з образотворчого мистецтва, обласних змагань з основ графічної грамоти та технічного креслення, технічного моделювання молодших школярів, конкурсів народних ремесел.

Учні району - активні учасники заочних конкурсів: «Кенгуру» , «Геліантус», «Колосок», «Соняшник».

Для заохочення та підтримки обдарованих дітей переможцям ІІІ етапу олімпіад і конкурсів  впродовж року виплачуються щомісячні стипендії (від 50 до 150 грн)

За результатами здобутих перемог визначено найкращих учнів у чотирьох номінаціях районного конкурсу «Обдарованість року

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини