За 10 років кількість дітей у районі вдвічі зменшилася, а Бережниці бебі-бум?

опубліковано: 2017.06.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 373

 

Про підсумки навчального року, що минув, та підготовку до наступного - на колегії РДА доповідала начальник відділу освіти Оксана Савчук.

Вона зокрема поінформувала, що в 2016-2017 навчальному році у школах і НВК району у 287 класах (при середній наповнюваність учнів у класі - 15,2) навчалося 4376 учнів.

Звісно демографічна статистика не дуже втішна,, бо як зазначив голова районної ради Михайло Срібняк ще років 10 тому учнів у Калуському районі було вдвічі більше. Останні 2 роки у районі не спостерігається різкого спаду народжуваності, а зростанням може похвалитися лише Бережниця.

Повну загальну середню освіту у цьому році, за інформацією відділу освіти РДА, одержало 139 випускників, з них 4 - за екстернатною формою, 6 випускників претендує на нагородження золотою медаллю (Войнилівська ЗОШ, Тужилівський НВК, Голинська ЗОШ) та 3 — срібною (Голинська ЗОШ). Базову загальну середню освіту отримало 393 випускників, з них 22 — претендує на свідоцтва з відзнакою. Індивідуальним навчання було охоплено 127 (2,9%) учнів: 40 — за станом здоров’я, а 87 учнів навчалося у малокомплектних класах. У Перевозецькій ЗОШ організовано інклюзивне навчання для учня 7 класу.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини