Теплом зігріємо серця:  юні українці світу передали дарунки дітям українських військових

опубліковано: 2016.12.21 | Коментарів: 0 | Переглядів: 1408

 

 

«Теплом зігріємо серця», - ці слова стали гаслом доброчинної акції, яку вже три роки поспіль організовує Спілка Української Молоді.

Члени цієї організації, які мешкають в Канаді, Австралії, Сполучених Штатів Америки, Німеччині, Естонії, Бельгії та Великобританії, зібрали та передали цього року дітям українських військових понад 1800 дарунків-миколайчиків.

Представництво ж Спілки Української Молоді в Україні зобов’язалося доставити ці гостинці маленьким адресатам в різні куточки нашої країни.

Зокрема, незабаром подарунки від ровесників з Діаспори отримають діти та молодь в Калуші, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Новоайдарі, Краматорську, Дніпрі та Києві.

«Ця акція є свідченням того, що українці світу підтримують свій Батьківський край, живуть його турботами та дієво допомагають родинам тих, хто сьогодні стоїть в обороні незалежності та територіальної цілісності нашої держави», - каже комендант акції, голова Крайової Управи СУМ в Україні Юрій Іляш.

Крім дітей військовиків, дарунки отримають також хлопці та дівчата, яких бойові дії змусили покинути рідні домівки та родини яких перебувають нині в складних життєвих  умовах.

«Кожен пакунок СУМівці збирали з любов’ю, орієнтуючись на конкретні потреби тієї чи іншої дитини. У подарункові наплічники юнаки з діаспори клали взуття, одяг, канцелярське приладдя, солодощі, іграшки», -  продовжує Юрій Іляш.

Більшість гостинців доповнено вітальними листівками, які виготовили та підписали учасники акції.

«Цього року маленькі Калушани, батьки яких захищають Україну від східного агресора, отримають більше 130 подарунків від СУМівців з Американського містечка Палатайн.

Звісно, що ми не можемо охопити цим доброчинним марафоном дітей усіх українських військових. Але подарувати тепло своїх сердець хоча б частині з них  -  це в наших  силах!», - переконана одна з організаторів акції в м. Калуші, Голова Калуського осередку СУМ в Україні імені Степана Бандери Іванна Климентій.

До речі, в минулі 2014 та 2015 роки, в рамках сумівської ініціативи «Теплом зігріємо серця» українським дітям було передано загалом понад 2000 дарунків.

У Спілці Української Молоді в Україні кажуть, що це не єдиний її захід, орієнтований на дітей українських військових - цього та минулого року діти полеглих бійців мали нагоду таборувати у французькому містечку Розе та на сумівській оселі «Тарасівка» у Великобританій. Також для них було організовано Всеукраїнські благодійні табори.

 

Спілка Української Молоді – молодіжна виховна організація займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі свого гасла «Бог і Україна».

Спілку засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині, з того часу організація поширює свою працю у 10 країнах світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

В основі виховної системи СУМу є теоретичні напрацювання Григорія Ващенка – відомого українського педагога, який вперше розробив систему національного виховання.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини