В Україні стартував офіційний продаж iPhone 7

опубліковано: 2016.10.21 | Коментарів: 0 | Переглядів: 196

21 жовтня в Україні стартував офіційний продаж нової моделі iPhone 7 компанії Apple. Про це йдеться у повідомленні однієї з мереж продажу техніки, пише ВВС.

Як зазначається, у найбільших містах України - Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі та Миколаєві – початок продажу уже зацікавив покупців. У компанії вказали, що вартість телефону еквівалентна п’ятьом середнім зарплатам в Україні.

Офіційні телефони iPhone 7 на 32 гігабайт пам’яті коштують 23,5 тисячі гривень. Найдорожча модель iPhone 7 Plus на 256 гігабайт — 36 тисяч гривень. За даними передзамовлень компанії Цитрус, серед українців дедалі більшим попитом користуються телефони зі збільшеним екраном 5,5 дюймів.

Найпопулярнішими кольорами, як вказують у компанії, стали два нових відтінки – матовий чорний та глянцевий Jet Black. На третьому місці відтінок Rose Gold.

Продавці зауважують, що колір Jet Black, який замовляють найчастіше, буде дефіцитним ще протягом кількох тижнів і його зможуть купити клієнти, які зробили передзамовлення одразу після презентації моделі.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини