На Калущині — триденні жалоби за загиблим Героєм Іваном Беляєвим

опубліковано: 2016.02.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 322

У зв’язку із загибеллю 15 лютого 2016 року при виконанні бойового завдання під час проведення антитерористичної операції на сході України бійця 72-ої окремої гвардійської механізованої бригади Івана Анатолійовича Беляєва, жителя села Середній Бабин Калуського району, 17-19 лютого 2016 року на Калущині оголошено Днями жалоби.

Відповідне спільне розпорядження від 16.02.2016 № 51 «Про оголошення Днів жалоби у Калуському районі» підписали голова райдержадміністрації Наталія Бабій і голова районної ради Михайло Срібняк.

У розпорядженні, зокрема, зазначається:

 «1.Оголосити у Калуському районі 17-19 лютого 2016 року Днями жалоби за загиблим бійцем Іваном Беляєвим, 07.06.1974 р.н., який загинув у Волноваському районі Донецької області, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

2.На знак скорботи за загиблим на адміністративних будівлях  органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, що знаходяться на території Калуського району, у Дні жалоби приспустити Державний прапор України із траурною стрічкою.

3.Рекомендувати органам  місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, скасувати у Дні жалоби проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

4.Контроль за виконанням спільного розпорядження покласти на заступника голови районної державної  адміністрації С.Дудинця та заступника голови районної ради В.Гільтайчука.»

 

Беляєв Іван Анатолійович народився 7 червня 1974 року в с. Середній Бабин Калуського району. Навчався в Середньобабинській школі, продовжив навчання у Войнилівській середній школі.

У 1993 році вступив на навчання у Войнилівське ПТУ № 34, здобувши професію тракториста-механіка. Після навчання в ПТУ був призваний на військову службу. Служив танкістом у військовій частині «Десна». Після звільнення в запас працював у рибному господарстві «Бабин».

22 червня 2014 року мобілізований під час третьої хвилі мобілізації на службу до Збройних сил України. Проходив навчання на військовому полігоні на Львівщині. У зоні АТО служив водієм-механіком БМП у складі 72 окремої гвардійської механізованої бригади, в/ч 0849, поблизу міста Волноваха Донецької області.

Загинув 15 лютого 2016 року у Волноваському районі Донецької області, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини