Делегація Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO відвідала Прикарпаття

опубліковано: 2016.02.01 | Коментарів: 0 | Переглядів: 253

Упродовж 2 днів на Івано-Франківщині перебували директор проекту Юрг Крістен, експерт проекту Вячеслав Сороковський та спеціаліст проекту Андрій Кавун.

Делегати ознайомилися із ходом виконання проекту у селах Долинського і Тлумацького районів. Зустрілися з сільськими головами, представниками районної влади і відвідали місця будівництва систем водопостачання. Окрім того, делегація проекту DESPRO ознайомилася з процесом підготовки до реалізації проекту водопостачання Верхнянської об’єднаної територіальної громади.
На завершення візиту делегація Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO взяла участь у засіданні Регіонального наглядового комітету з метою обговорення результатів та подальшої співпраці Івано-Франківської області та DESPRO у різних сферах.

Перший заступник голови обласної ради Василь Гладій привітав делегатів від імені голови обласної ради Олександра Сича. І наголосив на готовності обласної ради до подальшого співробітництва. "Ми готові до співпраці. Підтвердженням цього є те, що при формуванні обласного бюджету на 2016 рік депутати обласної ради підтримали співфінансування з обласного бюджету у частині співфінансування по проекту DESPRO ", – відзначив Василь Гладій. "Основна мета проекту не стільки покриття витрат на спорудження систем водопостачання, скільки підтримка децентралізації. А також підтримка реалізації ініціатив місцевих громад у співпраці з владою. Наш проект не створює окремі структури управління, а навпаки через співпрацю між місцевими громадами і місцевою владою допомагає вирішувати проблеми" - наголосив директор проекту Юрг Крістен.

Завдяки участі в Швейцарсько-українському проекті, у двох населених пунктах Прикарпаття налагодили централізоване водопостачання. Наприкінці минулого року в селі Озеряни Тлумацького району урочисто відкрили водогін, протяжністю 8,5 кілометрів. Завдяки цьому до централізованого постачання підключено 102 домогосподарства. Ще один водогін протяжністю 5,5 кілометрів відкрили торік у селі Гериня Долинського району. Тут централізованим водопостачанням забезпечено понад півтори сотні домогосподарств.

До кінця 2016 року очікується завершення будівництва водогонів у селах Підвербці та Вікняни Тлумацького, Велика Кам’янка Коломийського, Оболоня Долинського, Вістова Калуського  районів.

www.orada.if.ua

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини