Завтра в Калуші дітей зі Сходу “зігріватимуть теплом сердець”

опубліковано: 2015.02.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 746

Членство Спілки Української Молоді в України та в Сполучених Штатах Америки об’єдналося навколо проведення акції «Теплом зігріємо серця».

Метою заходу є підтримка дітей батьки, яких обороняють сьогодні територіальну цілісність та незалежність нашої держави на Донбасі, а також діти, які змушені були виїхати з окупованих територій та проживають в м. Калуші.

Акція є адресною, на яку згідно опрацьованих списків збереться 70 дітей із сімей, батьки яких перебувають в зоні АТО та дітей із сімей  переселенців.

Акція «Теплом зігріємо серця» пройде в неділю 15 лютого 2015 року в приміщенні Центру Художньої Творчості Учнівської Молоді за адресою м. Калуш, вул. Сівецька 2, актова зала. Початок о 13.00 год.

В рамках акції перед дітьми виступить з пісенним подарунком ВІА «Передзвін», представники організацій «СУМ в Україні» та «Сім’я Захисника», учасників акції благословлять священнослужителі нашого міста. Діти матимуть нагоду намалювати малюнки на тему «Мій рідний край», які будуть передані воїнам АТО.

На завершення акції  діти отримають подарунки зібрані юнацтвом 10-х осередків нашої організації в США. Юнаки і дівчата-сумівці  спеціально збирали одяг, взуття, канцелярські речі та іграшки щоб передати своїм ровесникам в Україні.

«Українці всього світу сьогодні гуртуються, щоб підтримати у важкі часи свій прабатьківський край. Нині можна багато прочитати чи почути про ту суттєву допомогу, яку надає діаспора різних країн українським бійцям. Наша акція спрямована на дітей військових, які також потребують підтримки. Її символічним гаслом можуть бути слова «Українські діти – дітям України»

Також Юнацтво СУМ в Америці написало листи українським військовим та своїм ровесникам, які обов’язково буде передано адресатам.

 

Контактна особа – Іляш Юрій,

голова Крайової Управи СУМ в Україні

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини