Міська рада Калуша терміново виїжджає на Майдан.  Насалик очолив депутатський корпус на Київ,

опубліковано: 2014.02.18 | Коментарів: 0 | Переглядів: 476

Таке рішення щойно прийняли депутати Калуської міської ради, пов!домляють "В!КНА."

Щойно закінчилася сесія міської ради, яку не закривають упродовж кількох тижнів. На початку міський голова Ігор Насалик вирішив пояснити свою позицію про Майдан.

— Дуже багато запитують, чому мене немає на Майдані. Не тільки тому, що я вважаю, що калушан не треба агітувати любити Україну. Основне — я не розділяю дій і поглядів опозиції, — запевнив міський голова.

За словами Ігоря Насалика, кров не зупиниться до тих пір, поки не будуть покарані винні.

— Те, що нині відбувається — це влада не рахується із народом і вважає його за бидло. Не можна націю вважати за свиней і поводитись, як із товарною продукцією «Даноші». Це — грань фашизму.

Посеред промови окремі депутати почали ремствувати. Мовляв, йдеться про те, що уже минуло, поїзд — пішов. А треба діяти вже.

— Зачекайте, маємо знати причину, — наполягав міський голова Ігор Насалик. — Після сьогоднішніх подій будь-які мирні процеси уже неможливі. Поки одні жуйку жували і бульки дули, а інші чекали, що все розсмокчеться само по собі, країну довели до такого стану.

— Пропоную прийняти рішення терміново виїхати на Київ, — запропонував сьогодні Ігор Насалик. — Усім депутатським корпусом — без жіночої половини і тих, кому за 60. Прошу взяти екіпіровку.

— Є пропозиція скинутись депутатам. А також звернутися до Комітету опору — щоб не сиділи, а поїхали туди, — додав міський голова.

Нагадаємо, Комітет опору диктатурі був створений одночасно із початком революційних подій в Україні. Створено спочатку громадський координаційний штаб Калущини на підтримку євроінтеграції, згодом його переіменовано у Комітет опору диктатурі. До складу Комітету ввійшли представники демократичних партій, громадських організацій, виконавчої влади, ЗМІ. На одній із сесій міської ради депутати мали намір створити ще один Комітет (”Ви знаєте, що Ігор Степанович ніколи не був поза процесами. Він у середу повертається з відпустки і очолить процес”, — акцентував голова фракції УП Ігор ХемичАвт.). Однак, все ж вирішили, що це — недоцільно. Комітет опору диктатурі координує усі мирні акції протесту у Калуші, займається відправкою людей на Майдан, збирає та облікує кошти, проводить просвітницьку та агітаційну діяльність.

Згідно із планами, депутати міської ради мають виїхати сьогодні о 22.00 від пам’ятника Романові Шухевичу.

— Ми їдемо туди на кілька днів — доки не «розрулиться» ситуація, — повідомив депутатам міський голова.

За інформацією “Вікон”, у Київ нині поїхали близько двох десятків медиків-волонтерів Калуша. Калушани везуть із собою ліки для допомоги раненим у столиці.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини