ЦНАП запрацює вже з січня

опубліковано: 2013.12.27 | Коментарів: 0 | Переглядів: 776

Про це йшла мова на розширеній нараді у голови РДА, яка відбулася у понеділок
“Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Калуському районі відкриється 30 грудня, — повідомив заступник голови РДА Лоранд Засядьвовк. — ЦНАПи створюються з метою надання якісних адміністративних послуг, запобігання проявам корупції. Спершу ЦНАП діятиме в приміщенні ОДПІ, згодом, як зробимо капітальний ремонт, — у центрі поштового зв’язку на проспекті Лесі Українки”.
“Загалом плануємо надавати населенню 52 послуги, — додає державний адміністратор центру надання адміністративних послуг РДА Ярослава Гасяк. — Зокрема допомагатимемо оформлювати субсидії, отримувати паспорти, відкривати чи закривати власну справу та багато іншого”. “Але ми не рекомендуємо відразу працювати з 52 послугами, — зазначили Світлана Шкунда, заступник директора департаменту економіки ОДА, та Леся Аронець, голова правління МГЦ “Еталон”. — Спершу варто освоїти хоча б 20, щоб надавати людям справді якісну допомогу”.
Підприємці не так оптимістично налаштовані, як чиновники. Присутні на нараді керівники приватних структур Микола Манелюк, Галина Лапко, Галина Корнас, Віктор Мікеров висловили сумніви, “що з цієї доброї справи вийде щось путнє”. Адже, за їх словами, подолати корупційну складову у нинішніх реаліях буде надто важко. Як приклад, Віктор Мікеров розповів про перипетії з нещодавнім отриманням дозволу. “Але якщо у ЦНАПі це буде зробити просто, всі підприємці та й пересічні громадяни будуть вельми щасливі”, — зазначив підприємець.
Соломія ЯНОВСЬКА

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини