«Карпатнафтохім» відкликав листа щодо суттєвого зменшення штатної чисельності працівників підприємства

опубліковано: 2013.12.20 | Коментарів: 0 | Переглядів: 329

ТОВ «Карпатнафтохім» відкликав листа за вихідним номером 764-К від 27 вересня 2013 року щодо зменшення штатної чисельності працівників підприємства.

Про це Прем’єр-міністр Азаров повідомив народного депутата України Олександра Сича у відповідь на його депутатський запит щодо необхідності нагального врегулювати питання відновлення виробничих потужностей та недопущення звільнення тисячі працівників на ТОВ «Карпатнафтохім».
Відповідні умови прямо передбачені Меморандумом про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та ВАТ «Лукойл», що його було підписано 18 квітня цього року.
«ВАТ «Лукойл», попри взяті на себе зобов’язання згідно з умовами Меморандуму, відновив роботу лише одного цеху з виробництва поліетилену. Усі інші виробництва ТОВ «Карпатнафтохім» з тритисячним колективом простоюють, жодних дій з підготовки технологічного обладнання для виробничого застосування не здійснюється. При цьому на підприємстві, усупереч вимогам Меморандуму, керівництво ТОВ «Карпатнафтохім» планує здійснити масштабне скорочення працівників, про що вже повідомлено голову об’єднаного профспілкового комітету О. Кушлика. У разі реалізації запланованого скорочення – близько однієї тисячі осіб отримають статус безробітних», – відзначалося у депутатському запиті.
У відповідь на запит було повідомлено, що ТОВ «Карпатнафтохім» вже відкликав листа за вихідним номером 764-К від 27 вересня 2013 року щодо зменшення штатної чисельності працівників підприємства. «Також на зазначеному підприємстві у листопаді ц.р. відновлено виробництво хлору, каустичної соди і вінілхлориду та отримано товарну продукцію полівінілхлориду суспензійного (Марка С (KSR-67) (за всіма технічними характеристиками відповідає нормативній документації), який на даний час проходить фасування та розфасування. На сьогодні ні підприємстві ведеться розконсервація та підготовка до пуску етиленового виробництва», – зазначено у відповіді на депутатський запит Олександра Сича.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини