Хроніки Євромайдану

опубліковано: 2013.12.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 361


Близько двохсот активістів Майдану пікетують Бориспільську трасу, по якій Президент України Віктор Янукович буде їхати в аеропорт для від'їзду в Москву. Активісти стоять біля повороту на аеропорт "Бориспіль".

Євромайдан після спокійної ночі готується до масової акції, присвяченої візиту президента України Віктора Януковича до Москви. Про це повідомляє радіо "Свобода".

Лідер парламентської фракції УДАР Віталій Кличко припустив, що з російським президентом Володимиром Путіним Янукович домовлятиметься про майбутнє української газотранспортної системи.

У понеділок помічник президента Росії Андрій Бєлоусов заявив, що Росія може надати Україні кредит на утримання економіки країни. Помічник Путіна вважає, що без фінансової допомоги Україна не зможе підтримувати фінансову стабільність. За його словами, в Кремлі припускають, що рішення про надання кредиту може бути ухвалене у вівторок.

Сьогодні в Москві заплановані переговори президентів України і Росії. Українська опозиція застерігає Віктора Януковича від укладення угоди про вступ України до Митного союзу під проводом Росії.

За словами глави Адміністрації Президента України Сергія Льовочкіна, за підсумками зустрічі Президента України Віктора Януковича з його російським колегою Володимиром Путіним, планується підписання вагомого пакета документів.

Зокрема, в рамках заходу глави двох держав - співголови комісії планують заслухати звіти про діяльності її робочих органів за час, що минув після проведення попереднього засідання Українсько-Російської міждержавної комісії (УРМК), і визначити орієнтири українсько-російської взаємодії на найближчу перспективу.

Нагадаємо, 21 листопада 2013 р. Кабмін своїм розпорядженням постановив призупинити підготовку до підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, що викликало хвилю масових протестів по всій Україні, зокрема, і у столиці, що триває до сьогоднішнього дня. При цьому велика кількість мітингувальників зібралася у центральній частині столиці, періодично проводячи свої акції біля адміністративних будівель міста. Євромайдан продовжується.

РБК

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини