Шановнi друзi,10 грудня, у вiвторок,  на євромайданi у Калушi буде жарко!

опубліковано: 2013.12.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 400

Шановнi друзi 10.12.13 у вiвторок на євромайданi у Калушi, буде жарко! Ми будемо палити те, що недає нам гiдно жити! ГОРIТИ БУДЕ ЗЛОДIЙСТВО ВЛАДИ, БАЙДУЖICТЬ ЛЮДЕЙ ТА НАСИЛЬНИЦТВО БЕРКУТУ!
Слава нації!
 

Президенту України Віктору Януковичу

Голові Верховної Ради України Володимиру Рибаку

Генеральній Прокуратурі України

Депутатам Верховної Ради України

Єврокомісару ЄС Штефану Фюле

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, громадяни України, громада Калущини, кожен свідомий мешканець міста Калуша і Калуського району, обурені          діями влади, яка вчинивши брутальну розправу над народом 30 листопада, цинічно покриває винуватців цього злочину та веде інформаційну війну всередині країни проти своїх громадян які мають право знати правду, яка використовуючи гостроту моменту та прикриваючись економічною доцільністю за спинами власного народу веде переговори з Москвою, щоб загнати Україну до Митного Союзу, тим самим розвертаючи нашу державу в протилежний  від Європейського майбутнього напрямок.

Вимагаємо негайно відправити у відставку уряд Миколи Азарова.

Вимагаємо неупередженого розслідування силового розгону 30 листопада 2013 року мирних мітенгувальників в центрі Києва, законного покарання винуватців цього злочину та недопущення подібних силових сценаріїв та провокацій в подальшому.

Вимагаємо припинення переслідування законом громадян України - активістів Євромайданів по всій Україні, затриманих за сфабрикованими проти них звинуваченнями.

Вимагаємо від всіх ЗМІ України, особливо телевізійних, доносити народу України правдиву інформацію про події в нашій державі та відмежуватися від спотворення інформації на догоду власникам-антиукраїнцям.

Вимагаємо розформувати створені в Україні загони спеціального призначення «Беркут» та їм подібні, як такі, що протиправно використовуються владою проти власного народу у  силових розгонах мирних акцій українців.

Закликаємо всіх членів місцевих  організацій Партії  Регіонів  вийти з лав партії як антиукраїнської та хижої по відношенню до свого народу структури.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Прийнято на віче  08 грудня 2013 року, м. Калуш

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини