З Калуша на Майдан відбули новобранці

опубліковано: 2013.12.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 327

Сьогодні близько 19 години Калущина відправила на Майдан до Києва  черговий автобус  людей, щоб вони на деякий час замінили на «посту» протестувальників, які там перебувають уже кілька днів, а дехто уже більше тижня. Незважаючи на дощ, біля памятника Романові Шухевичу  традиційно відбувся мітинг. На легку дорогу і успішний результат Майдану благословив посланців Калущини о. Ігор Пришляк. Заступник голови Калуської  райради Михайло Срібняк наголосив, що нині кожен українець має бути серцем і душею на Майдані. Висловив жаль, що навіть серед калущан є дегенерати, нагадав, що всі ми пишемо нині історію, і колись діти і внуки запитають, де ми були у часи смути  і в часи перемог. Михайло Срібняк висловив сподівання, що українці мусять вистояти: не дочекаються  поразки народу ні «старший брат», ні його поплічники як ті , котрі діють відверто, так і ті, які замаскувалися. Михайло Срібняк нагадав всім про те, що Роман Шухевич мав можливість виїхати за кордон і врятуватися, однак він відмовився, сказавши : «За мною 200-тисячна армія, яка вірить у мене!». Тож кожен українець нині мусить думати не лише про себе, але й про тих, хто повстав і мерзне на Майдані, про тих, кого влада  кинула за грати.

 І Михайло Срібняк, і член комітету спротиву диктатурі Володимир Климентій повідомили людям, які від’їжджали до Києва, і про кільце, яке утворили навколо Майдану міліція і війська, і про   бойову техніку і сили, які за інформацією з різних джерел, наближаються до Києва, і про те, що доведеться пішки долати багато кілометрів, і про те, що Майдан заблокований і туди немає можливості доставити ні дрова, ні продукти. Однак, знаючи це,  жодна людина не відмовилася  і не повернулася додому.

Надалі, як вирішив комітет опору диктатурі, для  охорони  і захисту Майдану підбиратимуться молоді і середнього віку чоловіки, оскільки для  дівчат і жінок перебування там, з огляду на  події, що розгортаються, є небезпечним.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини