У калушанина Андрія Зеленяка — «бронза»

опубліковано: 2013.12.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 592

Наша область виборола три медалі на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків

З 3 по 8 грудня2013 р. в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання відбувся 22 Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Цього року у змаганні було заявлено 207 учасників з усіх областей України, серед яких відомі всім боксери світу, Європи. Боксери та гості з інших областей були вражені тим, що їм підготували організатори та спонсори турніру, зокрема програмою відкриття у національному стилі (трембіти, народні танці, місцеві вбрання).

Івано-Франківську область представляло 13 боксерів. За результатами чемпіонату у скарбницю нашої області дісталося три медалі. Одну срібну медаль у ваговій категорії до 56 кг виборов боксер з Івано-Франківська Степан Стефанишин (тренери —Сергій Данилів ,Сервін Сулейман та Василь Барчук), другу —боксер з м. Коломиї Арсен Різун у ваговій категорії до 75 кг (тренери Михайло Ніньовський та Іван Данилишин), третє місце у напружених чотирьох поєдинках у ваговій категорії до 81 кг виборов наш земляк викладач Калуського політехнічного коледжу Андрій Зеленяк( тренери Олександр Соколовський та Богдан Когут). На шляху до перемоги він здолав майстра спорту міжнародного класу Дмитра Булгакова ( м.Харків) та двох майстрів спорту України Богдана Крижного ( м. Київ) та Василя Худзіка (м. Тернопіль), а у півфінальному видовищному, важкому та напруженому поєдинку фортуна була на боці чемпіона світу 2012 р. Олександра Хижняка (м.Полтава).

За підсумками чемпіонату України з боксу старший тренер збірної команди України Дмитро Сосновський (м.Львів) озвучив новий склад збірної команди України. До цієї команди увійшло троє призерів чемпіонату з Івано-Франківської області.

Усі поєдинки чемпіонату України з боксу записувались на відео, отож любителям боксу буде нагода переглянути їх після 13 грудня на сайті Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини