РДА знову пікетували

опубліковано: 2013.12.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 548

Це вже друге пікетування РДА. Близько години тому калушани знову прийшли до райдержадміністрації, щоправда, цього разу мітингувальники не обмежилися пікетом під стінами адміністративної будівлі, а пройшлися кабінетами. Мета акції, кажуть члени Комітету опору диктатурі, перевірити виконання вимог, висловлених напередодні, наявність у робочих кабінетах портрету Президента та чимало інших.

Найбільше часу мітингувальники провели у кабінеті першого заступника голови РДА Федора Вовка, вимагаючи найрізноманітніших пояснень.
— Такі пікети, — прокоментував Федір Вовк, — аж ніяк не заважають роботі адміністрації виконувати свої функціональні обов’язки. Але от членство у будь-якій партії — особистий вибір кожного громадянина. Ми відкриті і готові до діалогу за потреби. Бачите, нема навіть ніякої охорони, бо до нас приходять наші ж люди — від кого охоронятися?
Нагадаю, перший мітинг протестувальників відбувся у понеділок, 2 грудня. Студенти і молодь, очолювана Олегом Нижником, Петром Цюпою та Олегом Савкою, висловила свої вимоги керівництву РДА та районної ради: скласти повноваження керівництву РДА, познімати портрети Президента з робочих кабінетів та ін.
Голова РДА Василь Петрів не побоявся вийти до тисячної колони мітингувальників, щоб висловити свою точку зору: “Ми ніколи не давали ніях розпоряджень, за які може бути соромно. Ми і зараз — з людьми, з народом.”

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини