Калуському спортивно-оздоровчому комплексу «СОК» — 6 років

опубліковано: 2013.12.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 2138

Здоров’я понад усе. Під цим гаслом у Калуші вже шість років успішно працює спортивно-оздоровчий комплекс «СОК», який 4 грудня відзначив свій День народження.

Цей заклад позиціонує себе не стільки спортивним, як оздоровчим. Адже сюди приходять не лише ті, хто пов’язує своє життя зі спортом, а й калушани, які просто дбають про своє здоров’я і вміють правильно відпочивати. У комплексі «СОК» представлений широкий асортимент спортивно-оздровчих програм для кожного члена сім’ї. Наразі тут діють тренажерний і фітнес зали, секція бойового гопака, танцювальні секції (східні, бальні танці, хіп-хоп), масажний кабінет та сауна. З відвідувачами комплексу працюють лише найкращі тренери, які бездоганно знають свою справу.
«Основна мета нашої роботи – задовольнити потреби кожного члена сім’ї. Тож вже найближчим часом плануємо відкрити дитячу кімнату. Бо дуже часто дорослі не можуть прийти в зал, тому що не мають з ким залишити дітей. Окрім того – батьки це завжди приклад для них.
У дитячій кімнаті нашого комплексу діти зможуть цікаво і активно провести час, поки їх батьки займатимуться в залах», – розповідає директор спортивно-оздоровчого комплексу «СОК» Віталій Лівшиц.
Окрім цього у комплексі планують запровадити дитячі групи з фітнесу, також дітки вже можуть займатися у секціях бойового гопака та танців.
«Ми працюємо для того, щоб наші відвідувачі завжди отримували позитивний заряд енергії і були задоволені часом, проведеним у нашому комплексі», – каже пан Віталій.
Щороку кількість відвідувачів спортивно-оздоровчого комплексу «СОК» збільшується, а вікові рамки – розширюються.

ІнфоКалуш

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини