Як депутати і голови з Калущини стали зірками Євромайдану

опубліковано: 2013.12.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 672

У понеділок Калуська районна рада під стінами Верховної Ради провела виїзну позачергову сесію, на якій засудила дії влади, пов’язані із силовим варіантом розгону майдану, та закликала уряд у зв’язку з подіями 30 листопада подати у відставку.

У виїзній сесії взяли участь 32 депутатів районної ради, разом з депутатами у Київ поїхало 10 сільських голів і депутати сільських рад. Депутати районної ради їхали до Києва у колоні, в якій було ще два автобуси і один мікроавтобус з мітингувальниками з міста і району. Колону дорогою до Києва ніхто не зупиняв, лише у передмісті Києва колона зупинилася на вимогу працівника ДАІ, котрий ввічливо запитав: “Вы туда же?” Відтак порадив, як можна проїхати до місця, де б можна було припаркувати автобус.
У Києві під свою опіку представників Калущини взяла народний депутат Ольга Сікора. Колона з Калуша припаркувалася на Контрактовій площі недалеко від майдану і Верховної Ради (кільканадцять хвилин ходу). Під стінами ВРУ депутати Калуського району провели сесію, прийняли рішення, в якому засудили дії влади й підтримали українську спільноту у прагненні до євроінтеграції. Рішення райради голова ради Василь Дзундза передав до парламенту. Представники нашого району не залишилися непоміченими на майдані і біля Кабміну. Вони стали заспівувачами великого імпровізованого хору з числа представників Болехова, Рожнятівщини, Галицького району. Хоча не було режисерів і звукооператорів, пісні лунали без збою, не було творчих пауз. Камери столичних і іноземних ЗМІ особливо були націлені на чоловіче тріо з Калущини: помічника народного депутата Миколи Жовніра, депутата районної ради Миколи Гладенького та Кропивницького голови Миколи Барнича та голову районної ради Василя Дзундзу — соліста депутатського вокального гурту.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини