На Калущині відбувся обласний семінар освітян

опубліковано: 2013.11.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 277

21 листопада на базі відділу освіти Калуської райдержадміністрації проведено обласний семінар начальників відділів та управлінь освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів Івано-Франківщини.

Семінар був присвячений фінансовим питанням, матеріальному забезпеченні освітніх закладів Калуського району. З привітальними словами виступили керівники району Василь Дзундза і Василь Петрів. Голова Завідувач районного методкабінету Галина Фрик акцентувала увагу присутніх на освітньому процесі у школах, досягненнях учнів і педагогів.
Наталія Савчук, начальник відділу освіти Калуської РДА, у своєму виступі говорила про фінансовий менеджмент начальника відділу освіти з власного досвіду; розкрила всю структуру фінансування районної освіти. Начальник управління освіти і науки ОДА Зінаїда Болюк вела мову про змістові акценти фінансово-господарської діяльності керівника відділу освіти. Щоб переконатися у сказаному, учасникам семінару провели екскурсію населеними пунктами Калущини. Головні освітяни районів мали змогу ознайомитися з роботою Добровлянського і Новицького навчально-виховних комплексів.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини