ДОМБРОВСЬКИЙ КАР‘ЄР ОГЛЯНУВ ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ЕКОЛОГІЇ

опубліковано: 2013.07.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 356

На вихідних Калущину відвідав заступник Міністра екології та природних ресурсів України Олександр Сушко, який очолює створену за дорученням Віце-прем’єр-міністра Юрія Бойка комісію з вивчення ситуації, що склалася на північному борті Домбровського кар'єру. 

У супроводі першого заступника голови облдержадміністрації Василя Плавюка представницька комісія побувала на Домбровському кар'єрі .

Після - в облдержадміністрації заступник Міністра екології та природних ресурсів України Олександр Сушко провів спільну нараду представників центральних органів влади, членів комісії, та обласної комісії, яку очолює Василь Плавюк, з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зазначив перший заступник голови ОДА Василь Плавюк, така загрозлива ситуація сталася у зв'язку із недофінансування заходів з виконання Указу Президента України від 2010 року, № 145, про оголошення Калуша і району зоною екологічного лиха.

За словами Василя Плавюка, голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, яка з цього екстреного приводу засідала цими днями, своїми силами, екологічними коштами обласного бюджету область готова приступити до першочергових робіт з локалізації території витоків.

Зокрема, буде виділено 100 тис. грн. для проведення грунтовного моніторингу, шляхом буріння цілого ряду свердловин, з тим, аби, як це пропонують науковці і практики, локалізувати прорив розсолів відповідними інженерно-будівельними технологіями.

На 2014 рік кошти на вирішення екологічних проблем Калуського промислового району закладені у загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надхвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 рр, яка затверджена у сумі 101 млн грн.

З них 51 млн грн. передбачено зазначено програмою на 2013 рік.

 

http://firtka.if.ua

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини