Блоги

Калуські “зважені та щасливі” “зменшилися” на 89 сантиметрів

2013.01.29
Як я вже писала, наприкінці листопада під керівництвом фітнес-тренера Тетяни Кузевич стартував аналог відомого телевізійного проекту “Зважені та щасливі”. Щоправда, у його калуському форматі дівчат не зважували, а заміряли — об’єми талії та стегон. Обіцяли, що кожен, хто цього справді хоче, може скинути зайві сантиметри. Дівчата погодилися — і взялися за “роботу”. Хтось не пропускав жодного заняття, хтось додав до спортивних навантажень дієту, треті — ще й фізичні навантаження у тренажерному залі. І всі разом — всіляко намагалися “відвертітися” від святкових столів. Адже жертвувати було чим — переможниці обіцяли місячне безкоштовне відвідування тренажерного залу, а головне — посилену увагу чоловіків навесні.

СПОВІДЬ

2012.11.26
Скоріш за все, це був просто сон. Сон людини, яка кілька днів провела в комі. Напевне, так і було. Але я чомусь вірю, що все відбувалося насправді. …Того дня я вирішила піти з життя. Зрада людини, яку я безмежно кохала і якій, повністю довіряла, зламала мене. Я впала, як падає на землю скошене зілля. А підніматися не було ні сил, ні бажання. Хотілося просто забути все… Жменя таблеток (мама в мене медик, тож я добре розумілася на ліках: знала, що і скільки потрібно випити, щоб зранене серце перестало боліти) — і я вже нічого не пам’ятаю.

«Зважені та щасливі» по-калуськи

2012.11.20
Вчора під керівництвом досвідченого фітнес-тренера Тетяни Кузевич стартував своєрідний експеримент — аналог відомого телевізійного проекту «Зважені та щасливі». Щоправда, дівчат не зважували, а заміряли — об’єми талії, сідниць та стегон. Усе — заради здоров’я та краси. За місяць, каже тренер, кожен, хто справді докладатиме зусиль, зможе на новорічній вечірці покрасуватися в уже на розмір меншій сукні, і це — не межа. Головне — бажання.

Кінець світу 2012 — боятися чи продовжувати жити?

2012.11.20
Новий рік 2012 багато хто з нас зустрічали не тільки з надією і вірою у краще майбутнє (як це зазвичай буває), але і з деякою тривогою в серці — а що якщо чутки про кінець світу (як стверджує календар індіанців майя, він настане 21 грудня 2012 року) виявляться правдою? Що якщо цей рік стане не просто новим, але й останнім у житті? Можливо, хтось під бій курантів навіть загадав бажання про те, щоб все це виявилося черговим міфом. То що у цих чутках —правда і що вигадка, та що з цього приводу думають священнослужителі?

Морська глибина

2012.08.08
Морська глибина… Це щось таке безмежне, незриме, величне. Ти й не встигнеш збагнути, що трапилось, як опинишся у її тенетах. І от, у її неосяжній владі і твоє серце, і твоя душа, і твій розум.

Коли у тебе — тільки мить

2011.12.22
Я стою за порогом платної лабораторії. У руках — конверт, а в ньому — моє життя. Точніше те, що від нього залишилося. Через рік, місяць, тиждень — ще не знаю — мене не стане. Але зате я знаю, що не зможу побачити, як дорослішають і стають самостійними мої діти. Я не зможу відвести їх на випускний, не зможу благословити на щасливе життя перед одруженням, не дізнаюся, на кого будуть схожі мої онуки. Я не поїду на море, яке не бачила ще з дитинства, не стрибну з парашутом, не дізнаюся, чи виборе Україна колись право на проведення зимової Олімпіади в Карпатах…

Сторінка 5 з 5 сторінок

‹ Перша  < 3 4 5

Пошук


Розширений пошук


Грудень 2021
П В С Ч П С Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2