Блоги

В’язні Банкової.

2013.12.10
Історія дев’ятьох

Ковалі української справи

2013.09.24
Ковалі української справи

Ольга Бреславська: “Допоки ти спиш…”

2013.08.16
Люблю солодкі моменти самотності і тиші… Люблю ловити у цій тиші сопіння двох маленьких носиків, а самотність розділяти з чоловіком, коли він спить… Буває іноді, мені не спиться, а від його тепла і з-під трепетних обіймів не вирватися. Я заколисую свої сполохані думки теплими спогадами нашого першого літа, нашого першого слова “МИ”.

КУДИ ЗНИКАЄ КОЛИСКОВА?

2013.08.15
“Наталю, які компакт-диски ти ставила слухати своєму синові? — поцікавилася у мене знайома молода мама. — А то я щось ніяк не можу підібрати таку музику, під яку моя дитина швидко засинала б”… Правду кажучи, я навіть не знала, що відповісти їй. Адже мені навіть не було відомо, що тепер у моді, коли малюки засинають під звуки, що линуть із динаміків музичного центру. На піку популярності — класика. Так, я знаю, що багато вчених із різних країн світу довели, що така музика позитивно впливає на фізичний та розумовий розвиток як дорослих, так і дітей. Але як бути із колисковою? Невже пісні, які співали нам наші матері, — і справді пережиток минулого?

Грабіж у Добровлянах

2013.07.22
Написати цю статтю мене змусили останні події, що відбулися у нашому маленькому, мирному мальовничому селі. Грабіжники вночі в масках, немов чорти, вдерлися в будинок однієї жительки і, зв’язавши дітей і жінку, забрали гроші та цінні речі. Треба віддати належне Калуській МВС, яка по гарячих слідах відправила в село купу купенну міліціонерів. Сумлінно вони ходили хата в хату два дні, випитували, записували свідчення і… Що з того вийде, побачимо.

Ольга Бреславська:  “А знаєте, чим пахне стометрівка, коли її розбудить Станіслав?”

2013.07.09
Хочу дати на Ваш розгляд кілька творів. Я — уродженка селища Войнилів, колишня учасниця літстудії "Провесінь". Живу в Івано-Франківську. Періодично пишу поезію та прозу.

Медична реформа без шкоди для людини

2013.06.12
Останнім часом ведеться чимало розмов про реформу у медичній сфері. Як і кожне нововведення, ця реформа має чимало плюсів і мінусів. Особливо суперечливим є реформування сфери швидкої та невідкладної медичної допомоги. Реформу потрібно провести так, щоб пересічні мешканці чи міста, чи села не відчули жодних незручностей.

“Я ніколи тебе не любив”.

2013.02.13
Цього листа я знайшла у своїй поштовій скриньці напередодні Дня святого Валентина.

Калуські “зважені та щасливі” “зменшилися” на 89 сантиметрів

2013.01.29
Як я вже писала, наприкінці листопада під керівництвом фітнес-тренера Тетяни Кузевич стартував аналог відомого телевізійного проекту “Зважені та щасливі”. Щоправда, у його калуському форматі дівчат не зважували, а заміряли — об’єми талії та стегон. Обіцяли, що кожен, хто цього справді хоче, може скинути зайві сантиметри. Дівчата погодилися — і взялися за “роботу”. Хтось не пропускав жодного заняття, хтось додав до спортивних навантажень дієту, треті — ще й фізичні навантаження у тренажерному залі. І всі разом — всіляко намагалися “відвертітися” від святкових столів. Адже жертвувати було чим — переможниці обіцяли місячне безкоштовне відвідування тренажерного залу, а головне — посилену увагу чоловіків навесні.

СПОВІДЬ

2012.11.26
Скоріш за все, це був просто сон. Сон людини, яка кілька днів провела в комі. Напевне, так і було. Але я чомусь вірю, що все відбувалося насправді. …Того дня я вирішила піти з життя. Зрада людини, яку я безмежно кохала і якій, повністю довіряла, зламала мене. Я впала, як падає на землю скошене зілля. А підніматися не було ні сил, ні бажання. Хотілося просто забути все… Жменя таблеток (мама в мене медик, тож я добре розумілася на ліках: знала, що і скільки потрібно випити, щоб зранене серце перестало боліти) — і я вже нічого не пам’ятаю.

Сторінка 4 з 5 сторінок

‹ Перша  < 2 3 4 5 > 

Пошук


Розширений пошук


Вересень 2020
П В С Ч П С Н
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4