Блоги

Ціна життя

2018.01.31
Він прокинувся дуже рано, хоча ніколи не міг цього зробити без будильника, котрий не раз вже постраждав, бо дзвонив посеред такого солодкого сну… та сьогодні все було не так, як завжди. Щось незрозуміле відчувалося в повітрі, тому воно насторожувало. Довго лежав у ліжку і думав про таке, що раніше й не спадало на думку. В голову лізли математичні формули, фізичні дані, слова англійською, яку він патологічно ненавидів і завжди пропускав уроки.

Тарас Федорів: “Ми пропонуємо оголосити Угринів центром не тому, що він чимось кращий, а тому, що всі ми поважаємо Степана Бандеру”

2016.04.08
Земляки провідника ОУН, обговоривши різні варіанти реформування територіального устрою, вирішили об’єднатися і створити свою — "Бандерівську громаду".

Мирослава Гордєєва-Мельник: “Гадюка”

2016.01.11
Іван прокинувся від якогось шипіння. "Невже газ пропускає?" - подумав і поволі підвівся на ліжку,розправляючи старі кості. Крізь щільно заслонені фіранки в хату продирався місячний промінь. Чоловік мимоволі прослідкував за його довгим блідим пальцем і жахнувся:у невеликій плямі світла на підлозі вигиналася сива гадюка. Вона підняла голову і дивилася холодними, як метал, очима просто в Іванову душу, сковуючи її таким же металевим холодом. Очі її, здавалося, поступово більшали, насувалися, прозирали все його єство аж до тих глибин, про існування яких сам досі не здогадувався; довге слизьке тіло підступно викільцьовувалося, готуючись до стрибка.

Ольга Бреславська: “Гримає сніг у вікна вітром і кулаками”

2015.12.16
Ольга Бреславська: "Гримає сніг у вікна вітром і кулаками"

ЛЮБИТИ ЇХ БУДУ ЗАВЖДИ

2015.07.10
Колись мій син запитав у мене: «Мамо, а ти нас дуже хотіла?». Я задумалась і відповіла: «Мені не довелося вас хотіти...»

Ольга Бреславська-Бойко “Про мирне небо снить озимина…”

2014.12.01
Творче подружжя Ольги Бреславської і Романа Бойчука, які представляють Івано-Франківський міжрегіональний поетичний клуб «Об’єднані словом» презентуватимуть свої перші збірки ліричної поезії — «Помаранчева дівчинка» («СіМИК», 2014) Ольги Бреславської і «Шал у стані ейфорії» («Тіповіт», 2013). До речі, подружжя познайомилося в Інтернеті. А Ольга Бреславська є нашою землячкою із Войнилова і постійною дописувачкою "Вістей Калущини".

Александр БЫВШЕВ: “…Хотят российские фашисты Тебя на клочья разодрать”

2014.12.01
«Фашистскую гадину надо давить в собственном гнезде! Надо вводить войска - защитить наших братьев и остановить бандеровцев- фашистов!» Сергей Миронов. «Я считаю, пришло время не только русские земли вернуть под русский флаг, что естественно, но и западные земли Украины». Владимир Жириновский.

Чому поганий мир — краще хорошої війни

2014.09.19
Чи відчули ви момент, коли ваше серце зачерствіло, завмерло, майже перестало відчувати біль? Чи то пак не серце, а мозок став відгороджуватися від того, що відбувається. Пригадайте лютневі події. Майдан. Скільки надії та віри було в перемогу в кожного з нас — і в тих, що беззбройні ішли на автомати, і в тих, хто молився за них. Ми разом оплакували Небесну Сотню, ми знали кожного Героя, принаймні зі своєї області, котрого ховали під тужливе “Пливе кача”.

Александр БЫВШЕВ: “Відтепер я навік українець. Русь,ти більше не мати мені!”

2014.09.10
Здравствуйте! Недавно Константин Натанович Боровой абсолютно справедливо сказал в связи с кровавыми событиями на востоке Украины о коллективной вине жителей России перед многострадальным украинским народом: "На колени, твари, и просить прощения у нескольких поколений украинцев. Умолять о прощении! Пока граждане России не начнут настоящее покаяние, никто никого не должен прощать. За преступление нужно нести ответственность." И я как гражданин Эрефии последние месяцы живу с постоянно растущим мучительным ощущением жгучего стыда за всё,что мы принесли на вашу землю. Пусть это моё стихотворение (вероятно,одно из последних перед судом) станет началом того покаяния,которое предстоит ещё совершить россиянам. Если они этого не сделают,то РФ повторит бесславную судьбу Советского Союза,рухнувшего под бременем тотальной лжи и собственных чудовищных преступлений. Простите нас! Вечный позор России-агрессору! Слава Украине!

Галина БЕЛЕЙ на шляху до Парнасу

2014.08.29
Авторка віршів — 20-річна Галина Белей. До 2008 року дівчина навчалася у Калуській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10, відтак перейшла навчатися до Войнилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Дівчина настільки полюбила слово, що обрала для себе фах журналіста, тож нині навчається на третьому курсі факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Розпочала писати вірші у 2010 році під псевдонімом Анна Вейн.

Сторінка 2 з 5 сторінок

 < 1 2 3 4 >  Остання ›

Пошук


Розширений пошук


Травень 2022
П В С Ч П С Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5