Блоги

1030-річчя Хрещення Русі: історія, факти, легенди

2018.07.25
Часи Київської Русі - темні часи. Відомо про них небагато, фактів вкрай мало, більше домислів. При цьому хрещення Русі князем Володимиром у 988 році видається одним з небагатьох абсолютно достовірних і визнаних епізодів нашої історії. Однак не все так просто. Звичайно, ми не будемо розглядати конспірологічні версії про іудейські та інші всесвітні змови проти слов'янського язичництва. Але і без них історія з хрещенням Русі не така вже проста, як може здатися на перший погляд.

Як і де швидко отримати довідку про несудимість?

2018.03.19
Процес отримання будь-якого документа забирає достатню кількість часу і сил у пересічного громадянина країни. З цією процедурою, в першу чергу асоціюються величезні черги в задушливих коридорах, біганина з кабінету в кабінет і всілякі бюрократичні перешкоди

Ціна життя

2018.01.31
Він прокинувся дуже рано, хоча ніколи не міг цього зробити без будильника, котрий не раз вже постраждав, бо дзвонив посеред такого солодкого сну… та сьогодні все було не так, як завжди. Щось незрозуміле відчувалося в повітрі, тому воно насторожувало. Довго лежав у ліжку і думав про таке, що раніше й не спадало на думку. В голову лізли математичні формули, фізичні дані, слова англійською, яку він патологічно ненавидів і завжди пропускав уроки.

Тарас Федорів: “Ми пропонуємо оголосити Угринів центром не тому, що він чимось кращий, а тому, що всі ми поважаємо Степана Бандеру”

2016.04.08
Земляки провідника ОУН, обговоривши різні варіанти реформування територіального устрою, вирішили об’єднатися і створити свою — "Бандерівську громаду".

Мирослава Гордєєва-Мельник: “Гадюка”

2016.01.11
Іван прокинувся від якогось шипіння. "Невже газ пропускає?" - подумав і поволі підвівся на ліжку,розправляючи старі кості. Крізь щільно заслонені фіранки в хату продирався місячний промінь. Чоловік мимоволі прослідкував за його довгим блідим пальцем і жахнувся:у невеликій плямі світла на підлозі вигиналася сива гадюка. Вона підняла голову і дивилася холодними, як метал, очима просто в Іванову душу, сковуючи її таким же металевим холодом. Очі її, здавалося, поступово більшали, насувалися, прозирали все його єство аж до тих глибин, про існування яких сам досі не здогадувався; довге слизьке тіло підступно викільцьовувалося, готуючись до стрибка.

Ольга Бреславська: “Гримає сніг у вікна вітром і кулаками”

2015.12.16
Ольга Бреславська: "Гримає сніг у вікна вітром і кулаками"

ЛЮБИТИ ЇХ БУДУ ЗАВЖДИ

2015.07.10
Колись мій син запитав у мене: «Мамо, а ти нас дуже хотіла?». Я задумалась і відповіла: «Мені не довелося вас хотіти...»

Ольга Бреславська-Бойко “Про мирне небо снить озимина…”

2014.12.01
Творче подружжя Ольги Бреславської і Романа Бойчука, які представляють Івано-Франківський міжрегіональний поетичний клуб «Об’єднані словом» презентуватимуть свої перші збірки ліричної поезії — «Помаранчева дівчинка» («СіМИК», 2014) Ольги Бреславської і «Шал у стані ейфорії» («Тіповіт», 2013). До речі, подружжя познайомилося в Інтернеті. А Ольга Бреславська є нашою землячкою із Войнилова і постійною дописувачкою "Вістей Калущини".

Александр БЫВШЕВ: “…Хотят российские фашисты Тебя на клочья разодрать”

2014.12.01
«Фашистскую гадину надо давить в собственном гнезде! Надо вводить войска - защитить наших братьев и остановить бандеровцев- фашистов!» Сергей Миронов. «Я считаю, пришло время не только русские земли вернуть под русский флаг, что естественно, но и западные земли Украины». Владимир Жириновский.

Чому поганий мир — краще хорошої війни

2014.09.19
Чи відчули ви момент, коли ваше серце зачерствіло, завмерло, майже перестало відчувати біль? Чи то пак не серце, а мозок став відгороджуватися від того, що відбувається. Пригадайте лютневі події. Майдан. Скільки надії та віри було в перемогу в кожного з нас — і в тих, що беззбройні ішли на автомати, і в тих, хто молився за них. Ми разом оплакували Небесну Сотню, ми знали кожного Героя, принаймні зі своєї області, котрого ховали під тужливе “Пливе кача”.

Сторінка 1 з 4 сторінок

 1 2 3 >  Остання ›

Пошук


Розширений пошук


Серпень 2018
П В С Ч П С Н
30 311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2